Temat
:
[23 kolejka] Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków, sobota 20 kwietnia, 15:45.
Wyświetl pojedynczy post
RybaTs
Senior Member
Od: 12.2011
Skąd: Nowa Huta
Offline
#
24
19.04.2013, 11:53
Burasa widziałem na zdjęciu z wczorajszego treningu więc może będzie w 18 . Wiecie co z Szewczykiem ?
RybaTs
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do RybaTs
Znajdź inne posty napisane przez RybaTs