piter116 napisał(a):

Małecki,Miśkiewicz,Głowacki,Jaliens,Czekaj,Sikorsk i,Genkov-nie zagrają, więc może paru młodych zobaczymy na boisku.
|
A skończy się tak: Pareiko - Jovanovič, Chavez, Sobolewski, Bunoza - Garguła, Wilk, Chrapek, Kosowski, Sarki - Boguski.
Burliga, Iliev, Stolarski.
Bo walczymy o puchary!
Ostatnie zdanie z ironicznie wypowiedziane. A teraz na poważnie Kulawik będzie miał problem z wyborem meczowej osiemnastki:
Pareiko, Bieszczad. Jovanovič, Chavez, Bunoza, Burliga, Uryga. Sobolewski, Wilk, Garguła, Chrapek, Sarki, Kosowski, Iliev(?) nie trenował po Śląsku, Stolarski. Boguski.
Czyżby dwa wolne miejsca albo nawet trzy?
Za pewne dowołany zostanie Kamiński i być może Buras.