Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 19.04.2013, 11:44
piter116 napisał(a):Wyświetl post

Małecki,Miśkiewicz,Głowacki,Jaliens,Czekaj,Sikorsk i,Genkov-nie zagrają, więc może paru młodych zobaczymy na boisku.

A skończy się tak: Pareiko - Jovanovič, Chavez, Sobolewski, Bunoza - Garguła, Wilk, Chrapek, Kosowski, Sarki - Boguski.

Burliga, Iliev, Stolarski.

Bo walczymy o puchary!

Ostatnie zdanie z ironicznie wypowiedziane. A teraz na poważnie Kulawik będzie miał problem z wyborem meczowej osiemnastki:

Pareiko, Bieszczad. Jovanovič, Chavez, Bunoza, Burliga, Uryga. Sobolewski, Wilk, Garguła, Chrapek, Sarki, Kosowski, Iliev(?) nie trenował po Śląsku, Stolarski. Boguski.

Czyżby dwa wolne miejsca albo nawet trzy?

Za pewne dowołany zostanie Kamiński i być może Buras.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując