|
Stolarski pokazał się już i myślę, że dostanie swoje szanse, gdy nie będzie nam groził spadek. Gość ponoć ma zdrowie więc może z niego coś wyrośnie. Uryga z kolei - po świetnym (moim zdaniem) debiucie rozsypał się fizycznie.
Pamiętać też należy, że zły występ może młodego piłkarza spalić. Nie każdy mam mentalność Małeckiego.
Przeskok między juniorską piłką a seniorami jest spory.
Młodzi mają wchodzić i wnosić coś do gry! Jeśli będą widzieli, że bez wniesienia czegoś do gry zespołu i tak wejdą, to doczekamy się kolejnych rozkapryszonych paniczyków, którym się należy miejsce w pierwszej 11 bo tak!
Panie, co wszystko wiedzą, w skrócie wszystkowiedźmy..
|