Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 19.04.2013, 10:28
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
W kadrze od dłuższego czasu znajdują się tacy zawodnicy jak Paweł Stolarski czy Alan Uryga - uważam, że mimo tych ''deficytów piłkarskich'' należy dać im szansę, bo gorzej niż połowa naszego składu zagrać się już nie da. Nie mówię, że trzeba wymienić całą jedenastkę a spotkanie z Jagiellonią. Ale jeżeli damy im po 45 minut na dzień dobry to może być dobre rozwiązanie. Nie dowiemy się czy oni faktycznie mają ''deficyt'' trzymających ich na ławce. Nie ma lepszego momentu na wprowadzanie młodzieży niż aktualna końcówka sezonu. Nie gramy już o nic i tylko niepoprawni optymiści uwierzyli w słowa Kulawika, że walczymy o 4 miejsce w lidze.

Może nie mają umiejętności, jednak zaangażowaniem i chęcią pokazania się można wiele nadrobić - nie wymagam od nich od razu spotkania ocenionego na 10/10 dwóch bramek i worka asyst.
Już nic do stracenia nie mamy tych młodych powinno się w miarę regularnie wpuszczać na 30-45 minut pod męczonego przeciwnika aby sprawdzić co są warci. I tak kadra po kilku kontuzjach jest cienka jak cztery litery węża...
Odpowiedz cytując