|
Stolarski gra w kadrze swojego rocznika wiec albo jest niezły albo ma super warunki fizyczne. Szanse mu dać, ale nie cały mecz tylko z ławki zeby sie nie spalił. Innych reprezentantów równiez można sprawdzic w ten sposób..ale tylko ich, w koncu Młoda Ekstraklasa to jest jakiś wyznacznik a my w niej jesteśmy najgorsi. Nawet bieniaminkowie nas dymają, jakąś Pogoń Śledzie jest przed Nami!
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|