Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 19.04.2013, 10:02
zim zum napisał(a):Wyświetl post
No to właśnie teraz jest okazja żeby potwierdzić to co piszesz. Lepiej wystawić Stolarskiego i się przekonać czy kulawy czy nie, niż wystawiać kulawego Kosowskiego. Tak, przynajmniej będzie wiadomo. W innym wypadku ciągle będą młodymi talentami.
W MESIE sobie nie radza a pierwsza druzyne maja zbawic? Smiem watpic
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
Nie gramy już o nic i tylko niepoprawni optymiści uwierzyli w słowa Kulawika, że walczymy o 4 miejsce w lidze
A jestes pewny utrzymania? Sam wiesz, ze ta liga jest tak idiotyczna ze 2-3 mecze moga wiele zmienic
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 19.04.2013 o godz. 10:05.
Odpowiedz cytując