zim zum napisał(a):

|
No to właśnie teraz jest okazja żeby potwierdzić to co piszesz. Lepiej wystawić Stolarskiego i się przekonać czy kulawy czy nie, niż wystawiać kulawego Kosowskiego. Tak, przynajmniej będzie wiadomo. W innym wypadku ciągle będą młodymi talentami.
|
W MESIE sobie nie radza a pierwsza druzyne maja zbawic? Smiem watpic
WISŁAZWE napisał(a):

|
Nie gramy już o nic i tylko niepoprawni optymiści uwierzyli w słowa Kulawika, że walczymy o 4 miejsce w lidze
|
A jestes pewny utrzymania? Sam wiesz, ze ta liga jest tak idiotyczna ze 2-3 mecze moga wiele zmienic