Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 19.04.2013, 10:02
W kadrze od dłuższego czasu znajdują się tacy zawodnicy jak Paweł Stolarski czy Alan Uryga - uważam, że mimo tych ''deficytów piłkarskich'' należy dać im szansę, bo gorzej niż połowa naszego składu zagrać się już nie da. Nie mówię, że trzeba wymienić całą jedenastkę a spotkanie z Jagiellonią. Ale jeżeli damy im po 45 minut na dzień dobry to może być dobre rozwiązanie. Nie dowiemy się czy oni faktycznie mają ''deficyt'' trzymających ich na ławce. Nie ma lepszego momentu na wprowadzanie młodzieży niż aktualna końcówka sezonu. Nie gramy już o nic i tylko niepoprawni optymiści uwierzyli w słowa Kulawika, że walczymy o 4 miejsce w lidze.

Może nie mają umiejętności, jednak zaangażowaniem i chęcią pokazania się można wiele nadrobić - nie wymagam od nich od razu spotkania ocenionego na 10/10 dwóch bramek i worka asyst.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując