WISŁAZWE napisał(a):

To kiedy będzie szansa grać młodymi?
Bo z tego co zauważyłem u nas wiecznie, ciągle i wciąż powtarza się slogan: ''młodzież ma jeszcze czas, teraz nie jest czas na eksperymenty''
|
Może wtedy jak młodzież nauczy się grać?
Bo nawet ci z młodych, którzy już występowali w I drużynie mają poważne deficyty piłkarskie. Czekajowi brakuje koordynacji i dodatkowo często łapie kontuzje, co z jednej strony świadczy o jego ambicji ale z drugiej o słabym przygotowaniu fizycznym czy złym odżywianiu (bądź w ostateczności o tym, że nie ma organizmu do sportu wyczynowego). Chrapek szybkościowo i kondycyjnie jest beznadziejny, a zaangażowanie pokazuje rzadko (ostatnio jest z tym lepiej).
Grać młodymi bo są młodzi to jakiś idiotyzm. Gra się najlepszymi jakich się ma. A młodych się wprowadza. Kulawik całkiem fajnie wprowadzał Sarkiego - stopniowo zwiększając jego udział wmeczach z korzyścią dla drużyny. Wierzę więc, że będzie w stanie wprowadzać młodych - dobrych młodych jeśli się pojawią.