Wyświetl pojedynczy post
ociec Ciemka
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 19.04.2013, 09:47
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
To kiedy będzie szansa grać młodymi?

Bo z tego co zauważyłem u nas wiecznie, ciągle i wciąż powtarza się slogan: ''młodzież ma jeszcze czas, teraz nie jest czas na eksperymenty''
Może wtedy jak młodzież nauczy się grać?

Bo nawet ci z młodych, którzy już występowali w I drużynie mają poważne deficyty piłkarskie. Czekajowi brakuje koordynacji i dodatkowo często łapie kontuzje, co z jednej strony świadczy o jego ambicji ale z drugiej o słabym przygotowaniu fizycznym czy złym odżywianiu (bądź w ostateczności o tym, że nie ma organizmu do sportu wyczynowego). Chrapek szybkościowo i kondycyjnie jest beznadziejny, a zaangażowanie pokazuje rzadko (ostatnio jest z tym lepiej).

Grać młodymi bo są młodzi to jakiś idiotyzm. Gra się najlepszymi jakich się ma. A młodych się wprowadza. Kulawik całkiem fajnie wprowadzał Sarkiego - stopniowo zwiększając jego udział wmeczach z korzyścią dla drużyny. Wierzę więc, że będzie w stanie wprowadzać młodych - dobrych młodych jeśli się pojawią.
Panie, co wszystko wiedzą, w skrócie wszystkowiedźmy..
Odpowiedz cytując