mitmichael napisał(a):

Jest zapowiadany przez "Przeglad sportowy" wywiad z Pareiko - tytuł "Za ten rok mi nie płacą"
ekstraklasa.przegladsportowy.pl/Pilka-nozna-Wisla-Krakow-Sergei-Pareiko-szczerze-o-Wisle,artykul,167492,1,381.html
http://socjolog.strefa.pl/wywiad.html
|
Jakaś menda chyba robiła ten wywiad, bo końcowe pytania cholernie tendencyjne i pod włos... Tak jakby chciał dziennikarz pokazać że nasz bramkarz ma nierówno pod sufitem.