Wyświetl pojedynczy post
maxx304
Senior Member
 
 
Od: 03.2006
Skąd: Zielona Góra

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20229
Stary 19.04.2013, 09:44
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Jest zapowiadany przez "Przeglad sportowy" wywiad z Pareiko - tytuł "Za ten rok mi nie płacą"
ekstraklasa.przegladsportowy.pl/Pilka-nozna-Wisla-Krakow-Sergei-Pareiko-szczerze-o-Wisle,artykul,167492,1,381.html
http://socjolog.strefa.pl/wywiad.html
Jakaś menda chyba robiła ten wywiad, bo końcowe pytania cholernie tendencyjne i pod włos... Tak jakby chciał dziennikarz pokazać że nasz bramkarz ma nierówno pod sufitem.
Ostatnio edytowane przez maxx304 : 05.03.2015 o godz. 14:34.
Odpowiedz cytując