Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 19.04.2013, 09:31
zim zum napisał(a):Wyświetl post
Kiedy to mówił ?
A cos myslał, ze sie podda i bedziemy drzec o pozostanie? Ta liga jest nieobliczalna i nawet taka rzecz mozna brac po uwage a sam zobacz jak młodzi sie spisuja w ME. A co do meczu Jaga jest na fali ostatnio a my przegrywamy co leci (przez brak zaangazowania, przez sedziow) dlatego remis biore w ciemno a moze nawet uda sie wygrac. Jaga na pewno bedzie sie chciała zemscic za PP wiec granie młodymi nie ma w tym momencie szans
Odpowiedz cytując