Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62776
Stary 19.04.2013, 08:39
Jaszczur, fajne zestawienie.

Otóż jakbym był menedżerem jakiejś I ligowej (czyli drugoliwej) drużynki to interesowaliby mnie jedynie Bunoza i Wilk... Z pozostałego szrotu to większość w ogóle nie nadaje się do uprawiania tego sportu nawet w okręgówce. Takiemu Małeckiemu dobrze by zrobiło granie o I ligę w Okocimskim Brzesko a nie jakieś wakacje w Turcji.

Generalnie poza Genkovem (nie lubię tak wolnych napastników) który znalazłby gdzieś miejsce w Ekstraklasie (walka o utrzymanie jak teraz) i być może wspomnianymi Bunozą i Wilkiem to ja nie widzę nikogo na poziomie najwyższej klasy rozgrywkowej na przyszły sezon. Sarki jest za krótko, żeby coś o nim więcej powiedzieć.

Iliev - ambasador / wiadomo, koniec kariery
Jaliens - poziom I ligi
Pareiko - poziom I ligi lub dołu Ekstraklasy
Sobolewski - poziom I ligi choć sugerowałbym koniec kariery
Czekaj - jeszcze długo poziom I lub nawet II ligi
Kosowski - ambasador
Sikorski - odblokował się więc poziom I ligi (dolne rejony)
Brud - sugerowałbym zmianę zawodu
Sarki - ?
Uryga - jeszcze ma szanse na zmianę zawodu
Bieszczad - ?

Małecki - poziom I ligi choć po wakacjach w Turcji sugerowałbym Okocimski Brzesko (II liga od przyszłego sezonu)
Genkov - poziom predestynujący go do gry w klubie walczącym o utrzymanie w Ekstraklasie
Wilk - mgliste pojęcie o piłce nożnej, zero techniki, ale w klubie walczącym o utrzymanie w Ekstraklasie bezcenny, zmarnowany talent dyplomatyczny lub nawet dziennikarski
Głowacki - ambasador
Bunoza - walka o środek Ekstraklasy
Garguła - sugeruję zmianę zawodu na testera gum do żucia, ambasador ale nie Wisły tylko firmy produkującą Orbit
reszta szrotu... nawet szkoda gadać...
Ostatnio edytowane przez thechris : 19.04.2013 o godz. 08:52.
Odpowiedz cytując