Wyświetl pojedynczy post
darksun
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22422
Stary 19.04.2013, 07:36
Jakby ktoś przypadkiem natknął się na wiadomy portal - świetna dziś hipokryzja wychodzi. Powstanie w Getcie - sukcesy, bohaterstwo,zdjęcia, artykuły utrzymane w tonie konieczności rozpamiętywania tego wydarzenia. Pewnie pojawią się jeszcze jakieś o polskim holokauście... Co się dzieje kiedy mamy rocznicę Powstania Warszawskiego, Styczniowego? Aaaa... tu już pełen "obiektywizm" dominuje, po co, nie należy czcić samobójców, przegranych, trzeba to zostawić w spokoju itd.