Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2510
Stary 19.04.2013, 06:45
Wisła = katastrofa. Będą wielkie zmiany

wis.la/m747g


PS: Cos maja zrypane bo 2 strona nie chce sie zaladowac. Moze potem naprawia bład
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 19.04.2013 o godz. 06:48.
Odpowiedz cytując