Wyświetl pojedynczy post
W.S
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 18.04.2013, 21:33
Może to nawet dobrze że sportowo jest u nas źle... przynajmniej widać jakich nie których mamy kibiców którzy po 2 słabych sezonach przekreślają Cupiała i wszelkie osiągnięcia Wisły przez ostatnie laaaataa
Gdyby nie ten ''zły'' Cupiał to większość z was pewnie nie wiedziałaby co to Wisła Kraków

Odpowiedz cytując