Najlepszym wyjsciem bedzie jesli Cupial sprzeda Wisle. Nowy inwestor przystapilby do dzialan z werwa pilkarzyki sa wypaleni (Gargula, Iliev) starzejacy sie(Kosowski, Głowacki, Sobolewsk, Pareikoi) badz nie oferujac zadnego rozwoju(Chrapek, Czekaj, Bonuoza, Jovanovic) O Brudzie czy Sikorskim nie wspominam wogole. Jak widac polowa kadry do niczego sie nie nadaje a wielu z nich plus Jaliens o ktorym zapomnialem to glowne pijawy a nic nie wnosza. Skoro wyceniamy 1 gola Łukasza G na 150 k zł...no coz bogatemu wszystko wolno ale czy nie lepiej byloby kupic kogogs za calkiem niewielkie pieniadze

Teraz znow w lato musimy przygotowac sie na wynalazki typu Sarki co ''costam umieja'' A dla mlodych perspetywicznych Wisla nie bedzie celem przegrywac bedziemy nawet z Gornikiem Zabrze, Korona czy Zaglebie Lubin. Min te kluby przesignely nas pod wzgledem marketingu.
Jesli Cupail mialby zainwestowac w Wisle to po tym jak przewietrzy sie szatnie z wysokich kontraktow potem stopniowo beda zasilac mlodzi typu Stolarski teraz powinien grac po 90 minut sezon stracony nie gramy juz o nic. Teraz czeka nas w najlepszym razie kilka lat walki o lokaty 9-12 ale tu trzeba wierzyc w ze haslo z niedoszlehj żydowskiej oprawy ze jak feniks z popiolu powstaniemy i ta liga zawladniemy sie spelni...bo tylko nadzieja ktora umiera ostatnia nam pozostala