Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1627
Stary 18.04.2013, 21:14
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
Wiem, że Burliga nie jest obrońcą, nawet nie jest piłkarzem.
Zauważ, że to z nim Łysy Sabotażysta przedłużył kontrakt. To może wskazywać w jaki piłkarski poziom mierzymy.

WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
Uważam jednak, że wczoraj należało zaryzykować i spróbować zagrać tak jak napisałem wcześniej. Nie rozumiem zmian Kulawika, nie rozumiem tłumaczenia po meczu. To był najważniejszy mecz sezonu a my.. zostawmy to bez komentarza.


Kulawik jest specyficznym trenerem: przed spotkaniem z Lechią ''kibice mogą zobaczyć dużo bramek i dobrą grę'' - zobaczyliśmy padakę jakich mało. Piast Gliwice: ''zagramy ofensywnie, gramy u siebie!'' - ale zagraliśmy ''ofensywnie'' - jeden napastnik i porażka 1:2. Przed Śląskiem: ''najważniejszy mecz sezonu'' - jeżeli tak miał wyglądać nasz najważniejszy mecz to ja nie mam pytań.
Czego się spodziewałeś po tym składzie?

"Najważniejszy mecz sezonu" - ale tak realnie, jakie my mieliśmy szanse przejść Śląsk? W dwumeczu?
Ostatnio edytowane przez wolfy : 18.04.2013 o godz. 21:27.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując