Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3954
Stary 18.04.2013, 21:12
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Pojechał ,żeby się przypodobać swojemu elektoratowi rusofobów w Polsce ,który tylko czeka by pomachać szabelką w strone Rosji
Ale Ty jesteś prostak, ja .......ę...

ps. Szpeniu - wiesz ile było w ostatnich kilkudziesięciu latach katastrof lotniczych z udziałem głów Państw? Pewnie nie wiesz - sprawy Ci nie ułatwię, poszukaj sobie sam. A potem jeszcze sprawdź jaki odsetek tych katastrof to był zamachy. To tak w kwestii oszołomów wierzących w zamach.
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 18.04.2013 o godz. 21:18.
Odpowiedz cytując