AS82 napisał(a):

|
Pojechał ,żeby się przypodobać swojemu elektoratowi rusofobów w Polsce ,który tylko czeka by pomachać szabelką w strone Rosji
|
Ale Ty jesteś prostak, ja .......ę...
ps. Szpeniu - wiesz ile było w ostatnich kilkudziesięciu latach katastrof lotniczych z udziałem głów Państw? Pewnie nie wiesz - sprawy Ci nie ułatwię, poszukaj sobie sam. A potem jeszcze sprawdź jaki odsetek tych katastrof to był zamachy. To tak w kwestii oszołomów wierzących w zamach.