rz napisał(a):
|
...myślałem również o Danie Petrescu. On jako trener Wisły w 2006 r. bardzo mi się podobał. Był ambitny i pracowity. Miał za sobą szkołę rumuńską i angielskie doświadczenia. Ale mi odmówił, bo nie wspomina dobrze piłkarzy Wisły.
|
http://www.rp.pl/artykul/0,984154.html?p=3
Od lipca trenerm będzie Smuda, albo Nawałka.