Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1626
Stary 18.04.2013, 21:07
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Burliga to nie obrońca. Serio.

Nie bardzo widzę w czym Twoje zmiany są lepsze od tych Kulawika, ale ja się nie łudzę że istniała jakakolwiek kombinacja która pozwoliłaby nam awansować. Kluczem było nie stracenie bramki i strzelenie przynajmniej jednej (dwóch, żeby nie liczyć na karne).

Straciliśmy trzy.

A teraz rzucę coś bardzo kontrowersyjnego na sam koniec - nasz potencjał ofensywny jest żaden. Przechodziliśmy już chyba przez wszystkie możliwe warianty poza Pareiko na szpicy i nic to nie dało.

Wiem, że Burliga nie jest obrońcą, nawet nie jest piłkarzem.

Uważam jednak, że wczoraj należało zaryzykować i spróbować zagrać tak jak napisałem wcześniej. Nie rozumiem zmian Kulawika, nie rozumiem tłumaczenia po meczu. To był najważniejszy mecz sezonu a my.. zostawmy to bez komentarza.


Kulawik jest specyficznym trenerem: przed spotkaniem z Lechią ''kibice mogą zobaczyć dużo bramek i dobrą grę'' - zobaczyliśmy padakę jakich mało. Piast Gliwice: ''zagramy ofensywnie, gramy u siebie!'' - ale zagraliśmy ''ofensywnie'' - jeden napastnik i porażka 1:2. Przed Śląskiem: ''najważniejszy mecz sezonu'' - jeżeli tak miał wyglądać nasz najważniejszy mecz to ja nie mam pytań.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując