Temat
:
[23 kolejka] Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków, sobota 20 kwietnia, 15:45.
Wyświetl pojedynczy post
Kamcio019
Member
Od: 12.2011
Offline
#
3
18.04.2013, 20:43
Też jestem za tym zeby postawic na młodych tylko pewnie Kulawik postawi na tych co zawsze bo bedzie chciał ugrac jak najwięcej jeszcze w tym sezonie chociaż i tak jest stracony
Kamcio019
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kamcio019
Znajdź inne posty napisane przez Kamcio019