|
Stanowczo jestem za postawieniem na młodzież: Miśkiewicz, Uryga, Szewczyk, Chrapek, a przede wszystkim młody napastnik, który może startować od razu bez obciążeń bo mniej skuteczny od Boguskiego na pewno nie będzie.
Gdzieś tam w głowie świta mi, że gdyby Wisła przegrała dwa mecze z rzędu, co nieprawdopodobne nie jest, a z kolei Podbeskidzie te dwa mecze wygrało, to zacznie lekko śmierdzieć, a nasi w warunkach lekkiego smrodu mają brązowe paski na majtkach, ale jak to mówią, nie martwmy się na zapas. Zaczniemy o tym mówić jak się przydarzy za dwa tygodnie.
Miśkiewicz-Burliga,Uryga,Czekaj,Bundoza-Małecki-Wilk-Sobol-Chrapek,Szewczyk-Adam Buksa (podobno gość jest talent).
Jestem pewien, że dla zblazowanych gwiazd rozpoczęły się wakacje.
Do what you mean and mean what you do.
|