Wyświetl pojedynczy post
focusik09
Senior Member
 
 
Od: 10.2007
Skąd: NOWA HUTA B.W.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#546
Stary 18.04.2013, 19:23
rav napisał(a):Wyświetl post
Dlaczego oni nazywają te promocyjne pakiety Universe+ wraz z sześcioma Canalami, jak takie coś to właśnie pakiet Platinum...?
Czegoś tam brakuje, czy o co chodzi...?
Burdel tam mają, lub wszystko bardzo dokładnie zaplanowane, nie mam pojęci co kręcą ale co konsultant to inna oferta. dulli78 jeśli to prawda co Ci dali to dobra oferta. Ja na razie czekam bo platyne z mr wciskają za 109 zł.
Powód: poprawka
Ostatnio edytowane przez focusik09 : 18.04.2013 o godz. 19:26.
Odpowiedz cytując