rav napisał(a):

Dlaczego oni nazywają te promocyjne pakiety Universe+ wraz z sześcioma Canalami, jak takie coś to właśnie pakiet Platinum...? 
Czegoś tam brakuje, czy o co chodzi...?
|
Burdel tam mają, lub wszystko bardzo dokładnie zaplanowane, nie mam pojęci co kręcą ale co konsultant to inna oferta.
dulli78 jeśli to prawda co Ci dali to dobra oferta. Ja na razie czekam bo platyne z mr wciskają za 109 zł.