Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3949
Stary 18.04.2013, 18:39
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Ja polityką się nie zajmuję, jednak z tego co pamiętam, pojechał tam by pokazać poparcie strony Polskiej dla Gruzji, jako jedna z nielicznych głów państwa.
Pojechał ,żeby się przypodobać swojemu elektoratowi rusofobów w Polsce ,który tylko czeka by pomachać szabelką w strone Rosji
Odpowiedz cytując