Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
dulli78
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: z podziemia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23306
Stary 18.04.2013, 17:18
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Ja uważam że zwiększenie właśnie jest na plus. Mecze drużyn które nic nie potrafią (np. nasza Wisła )tak czy siak wymuszą bieganie po boisku.
Chcemy żeby było więcej meczy itp - niech grają o pietruszkę, nie ma znaczenia - po prostu będą na boisku.

Dzielenie na dwie grupy to idiotyzm do potęgi.
W pełni się zgadzam, lepsze to niż dzielenie na grupy. Co prawda wolałbym, żeby jeszcze jakiś czas pograć w 16 osobowej lidze a zmienić formułę Pucharu Polski (faza grupowa: 16 drużyn z ekstraklasy + 8 z niższych lig, 4 grupy po 6 drużyn, 2 najlepsze awansują do ćwierćfinałów, pozyskać sponsora tytularnego i dogadać się z jakąś TV, zapewnić atrakcyjne premie za awans do kolejnych rund PP) a przede wszystkim poważnie zreformować rozgrywki 1 ligi ale nie pod względem ilości drużyn tylko kwestii finansowych i standardów stadionów.

kreseq napisał(a):Wyświetl post
Mówiąc poważnie :
bezsprzeczne respektowanie spraw licencyjnych
wymogi odnosnie infrastruktury, szkolenia, boisk treningowych
inne duperele
Od kogo respektować te dotyczące infrastruktury? Od klubów czy samorządów?
"Czuć się w klubie swoim, jak w domu ojczystym, oddychać pełną piersią, podkreślać na każdym kroku swój czysto-narodowy, a w czasach zaborczych także niepodległościowy charakter"




Odpowiedz cytując