Kocur napisał(a):

Ja uważam że zwiększenie właśnie jest na plus. Mecze drużyn które nic nie potrafią (np. nasza Wisła )tak czy siak wymuszą bieganie po boisku.
Chcemy żeby było więcej meczy itp - niech grają o pietruszkę, nie ma znaczenia - po prostu będą na boisku.
Dzielenie na dwie grupy to idiotyzm do potęgi.
|
W pełni się zgadzam, lepsze to niż dzielenie na grupy. Co prawda wolałbym, żeby jeszcze jakiś czas pograć w 16 osobowej lidze a zmienić formułę Pucharu Polski (faza grupowa: 16 drużyn z ekstraklasy + 8 z niższych lig, 4 grupy po 6 drużyn, 2 najlepsze awansują do ćwierćfinałów, pozyskać sponsora tytularnego i dogadać się z jakąś TV, zapewnić atrakcyjne premie za awans do kolejnych rund PP) a przede wszystkim poważnie zreformować rozgrywki 1 ligi ale nie pod względem ilości drużyn tylko kwestii finansowych i standardów stadionów.
kreseq napisał(a):

Mówiąc poważnie :
bezsprzeczne respektowanie spraw licencyjnych
wymogi odnosnie infrastruktury, szkolenia, boisk treningowych
inne duperele
|
Od kogo respektować te dotyczące infrastruktury? Od klubów czy samorządów?