Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3948
Stary 18.04.2013, 15:53
AS82 napisał(a):Wyświetl post
PISowcy myslą że Lechu zatrzymał ruskie czołgi w Gruzji i sie potem na nim zemścili
Ja polityką się nie zajmuję, jednak z tego co pamiętam, pojechał tam by pokazać poparcie strony Polskiej dla Gruzji, jako jedna z nielicznych głów państwa.

Tak właśnie powinien pełnić obowiązki prezydent. Mi osobiście. jego postawa się podobała. A z resztą kto jęsli nie Polska ma być naturalnym obrońcą demokracji, kto jak nie my powinniśmy wspierać raczkujące ustroje?

Zachodnie kraje demokrację odbierają inaczej niż my. Mają w dupie czy jakaś Gruzja jest bezprawnie grabiona przez Ruskich. Ich to nie dotyczy a zaczną się martwić dopiero gdy problem dotknie naturalnej tarczy Europy, czyli Polski.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując