AS82 napisał(a):

PISowcy myslą że Lechu zatrzymał ruskie czołgi w Gruzji i sie potem na nim zemścili
|
Ja polityką się nie zajmuję, jednak z tego co pamiętam, pojechał tam by pokazać poparcie strony Polskiej dla Gruzji, jako jedna z nielicznych głów państwa.
Tak właśnie powinien pełnić obowiązki prezydent. Mi osobiście. jego postawa się podobała. A z resztą kto jęsli nie Polska ma być naturalnym obrońcą demokracji, kto jak nie my powinniśmy wspierać raczkujące ustroje?
Zachodnie kraje demokrację odbierają inaczej niż my. Mają w dupie czy jakaś Gruzja jest bezprawnie grabiona przez Ruskich. Ich to nie dotyczy a zaczną się martwić dopiero gdy problem dotknie naturalnej tarczy Europy, czyli Polski.