Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1611
Stary 18.04.2013, 14:53
Ale kto ma nas prowadzić? Gdy sprawa utrzymania wciąż nie jest wyjeśniona! Statystycznie Kulawik na 8 meczów powinien wygrać 3 - tj 9 punktów. Myślę że to wystarczy by nas utrzymać. A jak by poradził siebie Musiał, tego pewnie on sam nie jest pewien.

Wiem ze człowiek się w....ia, przelewa się czara goryczy...Jednak trzeba zachować chłodne głowy, priorytetem jest klub - Wisła! A nie jakiś Kulawik.
Pozostawiając go na stołku, ryzyko zostaje zminimalizowane. Pożniej niech trenuje nawet kadrę San Marino , reprę bezdomnych lub reprezentację więzienia stanowego w Boston- Massachusettst . Mam wyjebane na jego życie zawodowe i losy trenerskiej kariery.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 18.04.2013 o godz. 15:06.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując