Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1598
Stary 18.04.2013, 13:32
Jako jeden z największych obrońców Kulawika, niestety po ostatnim meczu pasuję. Niech Tomek zacznie jak nasz Kaziu od 1 lub drugiej ligi i tam zbiera doświadczenie Niestety poza Termalicą nie ma drugiej drużyny z podobnym potencjałem , więc będzie mu sporo trudniej, ale da sobie radę.

Zamiast decyzji o nowym trenerze z PMS (byle nie Smuda!) czy "sypnięciu kasą przez Cuipała" wolałbym przeczytać informację o powolnym, ale progresywnym inwestowaniu w zaplecze treningowe, zakupie jakiejś działki pod minimum dwa pełnowymiarowe boiska. Nic innego mnie nie ucieszy.
Odpowiedz cytując