Ajax napisał(a):

|
A czego obawiać się przy zwolnieniu Bednarza?
|
To taka figura stylistyczna tylko, nie o realny strach mi chodziło. Ale jeśli już taki temat wywołałeś... to akurat lepiej chyba by było gdyby to nie Bednarz transfery dopinał. Po prawdzie od strony techniczno-prawnej pewnie radzi sobie jak mało kto w tym kraju... ale szczęśliwej ręki mu brakuje.