Wyświetl pojedynczy post
Wertian
Senior Member
 
Od: 02.2007
Skąd: NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15087
Stary 18.04.2013, 12:58
Ajax napisał(a):Wyświetl post
A czego obawiać się przy zwolnieniu Bednarza?
To taka figura stylistyczna tylko, nie o realny strach mi chodziło. Ale jeśli już taki temat wywołałeś... to akurat lepiej chyba by było gdyby to nie Bednarz transfery dopinał. Po prawdzie od strony techniczno-prawnej pewnie radzi sobie jak mało kto w tym kraju... ale szczęśliwej ręki mu brakuje.
"Not to touch the earth not to see the sun"
Odpowiedz cytując