Wyświetl pojedynczy post
BBudowniczy
Senior Member
 
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3943
Stary 18.04.2013, 12:55
Szpen napisał(a):Wyświetl post
"Szpeniu, nie zawiodłem się na Tobie. pisać o bredniach, najpierw trzeba udowodnić że oponent pisze brednie." stawiając takie tezy, raz, że się ośmieszasz, to dodatkowo odechciewa się z Tobą jakiejkolwiek dyskusji.
Drogi Szpeniu, można było być pewnym, że zabawisz ludzi na forum. Najpierw "niezgrabnie" cytujesz moją wypowiedź, ktorej oryginał wygląda tak:

Cytat:
Nie wystarczy Panie „kopi i w ryj” pisać o bredniach, najpierw trzeba udowodnić że oponent pisze brednie.
Potem kolejny raz nie odnosisz się ani do moich wypowiedzi, ani do swoich poprzednich "przemyśleń", z których wynika np że cytujac wypowiedzi prokuratury czy też Millera cytowałem "materiały z jedynie słusznej strony" (!).
Na końcu piszesz że to ja się ośmieszyłem i mieszałem faktami. Jako część artystyczną masz przygotowaną rozrywkę intelektualną polegającą na rozwiązaniu testu. Do skompletowania swojego żałosnego wystąpienia brakuje Ci już tylko, byś zaczął tu wdrażać swoje życiowe motto:

Szpen napisał(a):
bąki trzeba puszczać, bo trzymanie jest nie zdrowe.



Szpen napisał(a):Wyświetl post
czytając twoje mieszanie faktami, składanie kliku wątku w jeden oraz milczenie nad faktami zastanawia mnie co myślisz, czy to był zamach:

a) zorganizowany przez rząd rosjan
b) zorganizowany przez rząd Polaków
c) zorganizowany wspólnie przez rząd Polski i rosyjski?
d) zorganizowany przez NATO
e) Niemców
f) Bóg wie kogo ...
Panie "kop i w ryj", a nie przyszło Ci do głowy:

g) służby rosyjskie
h) awaria samoloru
i) wybuch oparów paliwa w skrzydle
j) terroryści nie zwiazani z żadnym z w/w?


Kolejność dowolna.

Może w podobnej konwencji odpowiesz, czy trotyl znaleziony na śródpłaciu tupolewa, siedzeniach oraz pasie bezpieczeństwa znalazł się tam bo:

a) Macierewicz będąc w Smoleńsku złośliwie podrzucił fragmenty trotylu by było "na ruskich"
b) w Smoleńsku toczyły się ciężkie walki z udziałem trotylu, do dzisiaj obserwuje sie samoistne wybuchy w tamtych okolicach z powodu natężenia trotylu w glebie i powietrzu
c) na śródpłaciu samolotu często latali polscy żołnierze wracający z Afganistanu
d) Rosjanie obmyli wrak i pasażerów trotylem zaraz po katastrofie w celu odkażenia
e) trotyl był w paście do butów i wędlinie, a jak wiadomo część pasażerów mogła mieć wypastowanie buty lub jeść kanapki
f) na samolot spadły fragmenty księżyca, gdzie podobno nasi eksperci też już mogą wykryć trotyl

Szpen napisał(a):
odechciewa się z Tobą jakiejkolwiek dyskusji
I to jest być może wskazówka, by kolega Szpen mógł uratować choć trochę honoru
"Panie profesorze Niesiołowski gratuluję i proszę złożyć gratulacje Panu Tuskowi i całemu rządowi, ze przez 6 lat tak nas prowadzili, w spokoju, że ja mogę tak spokojnie iść do domu, spokojnie wypić herbatę proszę pana, mogę spokojnie zjeść kolację, że nie boję się żadnych wrogów, nie boję się nikogo, naprawdę, i że mam spokojną emeryturę"
Odpowiedz cytując