thechris napisał(a):

|
Załóżmy, że przyjdzie Mou... i co z tego? Boguski zacznie grać jak mężczyzna? No proszę Cię... Myślicie, że nauczy go aby nie odstawiał nogi? Tia... Kulawik, Boguski, Bednarz i cała reszta to idealny układ. Wszyscy są na równym poziomie kompetencji. Drużyna jest tak mocna jak jej najsłabsze ogniwo. Więc zmiana Kulawika nic nie da. Bo Boguski dalej będzie grał tak jak gra. I inni też.
|
Chodzi o to, że jak ktoś ma przyjść i jest free niech przyjdzie już teraz. Ani nie zawali taktyki którą mamy wypas a przynajmniej pozna zawodników i zadecyduje o przydatności każdego z nich do wizji nowego trenejro. Wskoczy w przerwie i co? Chyba, że wszyscy out poza tymi którzy mają dłuższe kontrakty to niech sobie ciupią do końca rundy

Jest też opcja, że ten ktoś nie jest bezrobotnym i po prostu teraz sorry ale nie da rady
A może nikogo nie ma na tapecie, skoro sprzątaczkę zwalniamy...
Ciekawi mnie czy dzisiaj zapadną jakieś decyzje. I kto je podejmie.
