|
do Kocura: E&Y też muszą mieć kesz, żeby coś usprawnić. Oni by się przydali nawet po to, żeby wszystko poukładać, czy takie KPMG i konkretny audyt i wytknięci błędów. Spojrzenie czysto księgowe, nie sentymenty lubię nie lubię, zwolnimy sprzątaczkę to odetchniemy.. katastrofa.
|