marcin19876 napisał(a):

Cupiał jest albo ślepy albo tak naiwny że myśli o LM i wielkiej Wiśle mając za prezesa łysego...a może po prostu Cupiał tak się zna na piłce że uważa łysego za świetnego fachowca....
|
Jeśli jest w tym odrobina prawdy to ja skacze z okna...
A teraz na serio... Jak Legionista i Ruch-owiec

może mieć stanowisko u największego rywala

Ja osobiście bym takiej osoby nie zatrudnił
