Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1575
Stary 18.04.2013, 10:44
krasny napisał(a):Wyświetl post
Najlepszym rozwiązaniem byłoby zatrudnić już teraz trenera który będzie prowadził zespół również w przyszłym sezonie.
Powodzenia ma śmietniku. Daj znać jak coś znajdziesz... bezrobotnego

.
szprotson napisał(a):Wyświetl post
AJAX -bo na te spotkania spięli dupe piłkarze. Tylko i wyłącznie dlatego.
A ta twoja wyliczanka jest pewna? A może masz jakiś kalendarzyk spinania dup na sezon 2012/13, to bracie podzielił byś się z resztą. he?

Według mnie jesteś w kompletnym błędzie. Nasze baleriny z pewnością spinają dupy na każdy mecz, motywacja i chęć zwycięstwa jest podobna w każdym spotkaniu. Nie posądzaj ich o wspięcie na wyżyny swoich możliwości a raczej zagrali tak jak im przeciwnik pozwolił.
Dużo miejsca, brak pressingu, przeciwnik czekający na kontrę... Chavez rozgrywa pozycyjny, gorączka tiki-taki - meksykańska fala!
A wystarczyło tylko spiąć poślady! Ze też Kula na to nie wpadł przed rewanżem w Krakowie.

Ambitnie to się przegrywa a wolą walki to co najwyżej, może podejmiesz rękawice.
To nie jest przeciąganie liny czy wyścig w workach na kartofle. Dyscyplina nazywa się piłka nożna, tutaj liczą sie umiejętności.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 18.04.2013 o godz. 11:55.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując