Charlie napisał(a):

|
Problem w tym, że nie mamy również zespołu do 4-4-2, 4-3-3 i kilku innych formacji, zakładających obecnosć 11 piłkarzy na boisku. Jeśli naprawdę wydaje Ci się, że wszystko jest winą złej taktyki i postawienie koło siebie dwójki nominalnych napastników nagle by nas cudownie odmieniło to gratuluję dobrego samopoczucia.
|
Wcześniej wypisałem dużo więcej czynników. Problem z taktyką jest tylko ułamkiem tragicznego całokształtu. Niestety jakichkolwiek pozytywów w trenerce szukającego pozytywów jest mało o ile jakiekolwiek w ogóle są.
Mecze z Legią i Śląskiem pokazały, że jednak da się coś wykrzesać z tej drużyny. Dlaczego dopiero teraz?