Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1573
Stary 18.04.2013, 10:32
Charlie napisał(a):Wyświetl post
Problem w tym, że nie mamy również zespołu do 4-4-2, 4-3-3 i kilku innych formacji, zakładających obecnosć 11 piłkarzy na boisku. Jeśli naprawdę wydaje Ci się, że wszystko jest winą złej taktyki i postawienie koło siebie dwójki nominalnych napastników nagle by nas cudownie odmieniło to gratuluję dobrego samopoczucia.

Wcześniej wypisałem dużo więcej czynników. Problem z taktyką jest tylko ułamkiem tragicznego całokształtu. Niestety jakichkolwiek pozytywów w trenerce szukającego pozytywów jest mało o ile jakiekolwiek w ogóle są.

Mecze z Legią i Śląskiem pokazały, że jednak da się coś wykrzesać z tej drużyny. Dlaczego dopiero teraz?
Odpowiedz cytując