Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1567
Stary 18.04.2013, 09:21
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Ależ o takie ustawinie jak podał WISŁAZWE aż się prosiło. Przecież my musieliśmy gonić wyniki. Mały jak gra tak gra ale może by się przepchnął. Bardzo dziwne te zmiany Kulawika i to zresztą nie pierwszy raz.
Dokładnie trzeba nam było cudu, sprintu Małeckiego i bramki z niczego do tego kupy szczęścia.

A czy skończyło się 2-3 czy 2-6 nie ma znaczenia. Niestety Kulawik zachował się jakby nam jednej bramki brakowało.

Do tego od września widać jak na dłoni, że nie mamy zespołu do 4-5-1 ale uparcie tak gramy. Facet jest zadowolony z porażek itp etc.
Odpowiedz cytując