Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#643
Stary 18.04.2013, 09:13
Prawda jest taka, że trzeba będzie jeszcze się sporo napocić, żeby .... nie spać z tej i tak śmiesznej ekstra klasy. Pytanie czy kopaczom zechce sie pobiegac trochę żwawiej żebyśmy w ostatnich kolejkach zawału serca nie dostali.
Odpowiedz cytując