WISŁAZWE napisał(a):

Ściągam Boguskiego wchodzi Iliev, Garguła - Kosowski.
Małecki przechodzi do ataku, Iliev gra za Małym na skrzydłach Kosowski i Sarki.
A my ściągamy grającego dobry mecz Chrapka ofensywnego pomocnika i wpuszczamy na plac boju obrońcę.
Sorry, ale my mieliśmy gonić wynik czy bronić wyniku?
|
Ależ o takie ustawinie jak podał WISŁAZWE aż się prosiło. Przecież my musieliśmy gonić wyniki. Mały jak gra tak gra ale może by się przepchnął. Bardzo dziwne te zmiany Kulawika i to zresztą nie pierwszy raz.