Wyświetl pojedynczy post
ociec Ciemka
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1562
Stary 18.04.2013, 07:02
Małecki od kilku meczy nie gra nic. Daje się łapać na spalone i odpuszcza krycie (jak przy drugiej bramce dla Legii). Widać, że przerwa mu nie posłużyła. Zmiana była sensowna. A ściągnięcie Chrapka było koniecznością, bo facet już nie miał czym oddychać. Zagrał niezły mecz ale jeśli nie poprawi motoryki, to na naszą ekstraklasę się nie nadaje. Przykre.

Nie Kulawik jest największym problemem Wisły. Nie grają przecież gorzej niż za Probierza. Chyba, że komuś brakuje dzidy!
Panie, co wszystko wiedzą, w skrócie wszystkowiedźmy..
Odpowiedz cytując