Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1560
Stary 18.04.2013, 02:55
enzo napisał(a):Wyświetl post
Jak czytam co poniektóre posty, to dochodzę do jednego, prostego wniosku. Notoryczne karuzele trenerskie fundowane kibicom przez Cupiała sprawiły, że większość osób uważa, iż zmiana szkoleniowca diametralnie wpłynie nagle na jakość zespołu. Gówno prawda.

Ale tak naprawdę nie mam jakiejkolwiek ochoty rozwijać tego tematu, bo wszystko zostało już tutaj powiedziane. I to wielokrotnie. Niestety co bardziej wartościowe wpisy giną najczęściej pośród tych sanych teorii, które wracają jak bumerang za każdym razem, gdy w klubie pietrzą się problemy...
Karuzele trenerskie? Od Zwolnienia Maaskanta, tylko Probierz został zatrudniony jako czlowiek z zewnatrz.

Jeśli praca szkoleniowca nie wpływa diametralnie na jakosc zespołu, to mam propozycję dla Realu Madryt....
-Wy.......cie przeplacanego Mourinhio ! Zatrudnijcie Kulawika.

Bez rozmieniania się na drobne.
Dobry trener > slaby trener. Dlaczego tak jest? Nie mam pojęcia.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 18.04.2013 o godz. 03:04.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując