Wyświetl pojedynczy post
Dzideek
Senior Member
 
 
Od: 05.2009
Skąd: L-Z

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20221
Stary 18.04.2013, 00:28
Jak ....a można nazywać się napastnikiem, nie potrafiąc walczyć o piłkę, nie mieć techniki i szybkości. Pomimo tych mankamentów, nie dorabiać ambicjami. Taki Boguski powinien wylecieć stąd na zbity pysk. Myślę, że gdyby dawać więcej szans Sikorskiemu, zwłaszcza z tymi przeciwnikami, z którymi grał Boguski, przeskoczyłby go w statystykach zdobytych bramek. Przecież te bramki Boguskiego polegają na dostawieniu nogi, fakt faktem, trzeba też się znaleźć we właściwym miejscu, ale on, jeśli się znajdzie (rzadko) to najczęściej to s.......i. Już podczas meczu na budowanym meczu Legii pokazał klasę i wtedy było widać, że będzie z niego gówno nie napastnik.
Odpowiedz cytując