Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1556
Stary 17.04.2013, 23:01
Drużyna, która zajmie 3cie miejsce w lidze pokazała nam jaka jest różnica miedzy solidnoscia z Milą w formie, a drużyna emyrytow-średniej młodzieży z dolnej części tabeli. Naprawdę potencjał kadrowy jest żenujący...a ławka rezerwowych pokazuje gdzie jesteśmy.

Emeryci nas nie zbawia. Potrzeba kapusty na wzmocnienia i to dużej, jesli Cupial nie chce tak- to musi zainwestować w szkolenie równie gruba kasę i zacząć ściągać młodych zanim inni ich zauważa.

A Orest już chyba za długo jest bez pracy...
Odpowiedz cytując