Wyświetl pojedynczy post
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1555
Stary 17.04.2013, 22:44
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post




No co miał zrobić.. Na pewno zdjęcie z boiska Małeckiego i Chrapka było bardzo dobrymi posunięciami! A już pojawienie się Burligi to istny strzał w 10.
Jak dotąd mimo wszystko byłem powściągliwy w krytyce Kulawika, tak ze zmianami Małeckiego i Chrapka, czyli zawodników którzy obok Sarkiego i Wilka wnosili jakąś jakość do gry, a pozostawieniem na boisku Łukasza G., to Kula dołożył do pieca pięknie. Wpuszczenie parapiłkarza Burligi też do najmądrzejszych ruchów nie należało, na boisku brakło chyba tylko Daniela Bruda.

Boguski to jest osobna kwestia. Gość bez mentalności do piłki, a już na pewno nie na pozycję wysuniętego napastnika, bo tam nie ma kompletnie żadnych atutuów. Nie jest szybki, nie umie się zastawić. Boguski najlepiej grał w 2008 jak grał za napastnikiem, wystawianie go do ataku to czysty sabotaż.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując