WISŁAZWE napisał(a):

No co miał zrobić.. Na pewno zdjęcie z boiska Małeckiego i Chrapka było bardzo dobrymi posunięciami! A już pojawienie się Burligi to istny strzał w 10.
|
Jak dotąd mimo wszystko byłem powściągliwy w krytyce Kulawika, tak ze zmianami Małeckiego i Chrapka, czyli zawodników którzy obok Sarkiego i Wilka wnosili jakąś jakość do gry, a pozostawieniem na boisku Łukasza G., to Kula dołożył do pieca pięknie. Wpuszczenie parapiłkarza Burligi też do najmądrzejszych ruchów nie należało, na boisku brakło chyba tylko Daniela Bruda.
Boguski to jest osobna kwestia. Gość bez mentalności do piłki, a już na pewno nie na pozycję wysuniętego napastnika, bo tam nie ma kompletnie żadnych atutuów. Nie jest szybki, nie umie się zastawić. Boguski najlepiej grał w 2008 jak grał za napastnikiem, wystawianie go do ataku to czysty sabotaż.