Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 17.04.2013, 22:39
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
Ściągam Boguskiego wchodzi Iliev, Garguła - Kosowski.

Małecki przechodzi do ataku, Iliev gra za Małym na skrzydłach Kosowski i Sarki.
A my ściągamy grającego dobry mecz Chrapka ofensywnego pomocnika i wpuszczamy na plac boju obrońcę.

Sorry, ale my mieliśmy gonić wynik czy bronić wyniku?
Burliga to nie obrońca. Serio.

Nie bardzo widzę w czym Twoje zmiany są lepsze od tych Kulawika, ale ja się nie łudzę że istniała jakakolwiek kombinacja która pozwoliłaby nam awansować. Kluczem było nie stracenie bramki i strzelenie przynajmniej jednej (dwóch, żeby nie liczyć na karne).

Straciliśmy trzy.

A teraz rzucę coś bardzo kontrowersyjnego na sam koniec - nasz potencjał ofensywny jest żaden. Przechodziliśmy już chyba przez wszystkie możliwe warianty poza Pareiko na szpicy i nic to nie dało.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując