|
Sprawa jest prosta. Nowego trenera trzeba zatrudnić już teraz. Nie za miesiąc, nie po sezonie. TERAZ.
Im szybciej tym lepiej. Niech nowy trener oceni materiał ludzki, który jest w drużynie, zostawi sobie kogo uzna za pożytecznego, a reszcie ładnie podziękować.
|