|
Ajaks zgadzam się z Tobą.
Smuda z ligowymi zespołami dawał radę, co by nie gadać. Potrafi opier..... cały mecz na korbie przy linii, to się przydaje, może głupio wygląda, ale podpowiedzi robią swoje, a Kula, co najwyżej rozłoży ręce jak aut sędzia w złą stronę pokaże. Ja uważam, że Smuda już na koniec roku się dogadał co do Wisły, a ten klubik w którym jest... nie wiem czy miał wpływ na transfery, nie komentuje. Ale według mnie właśnie tak jest, Smuda, żeby nie ześwirować w domu poszedł gdziekolwiek, a ten sezon w Wiśle jak widać byle dograć i będą pożegnania z gwiazdorami, przyjdzie Smuda, będzie kasa na zawodników, i on sobie wybierze ekipę, nie JB.
|