Kluvi napisał(a):

Ale wy jesteście poje... ludzie ogarnijcie!!! co on miał zrobić jak nie ma napastników? Już samym sukcesem jest że Sikorski sie przełamał przy nim... do tego mecze w których sędziowie zabrali nam pkt. i jesteśmy gdzie jesteśmy..
A Smuda? jak on nie dał rady w 2 lidze niemieckiej to nagle myślicie że da u nas hahah.. po raz kolejny wychodzi idiotyzm naszego klubu i karuzela pewnie będzie kręciła się dalej...
|
Właśnie się tego obawiam że Kulawik będzie się bronił w ten sam sposób co poprzednio czyli 'brakło 2-ch/9-ciu punktów i plan byłby zrealizowany. Prawie sukces, prawie się udało. Tylko że prawie robi różnicę. Po ostanich wpadkach sędziowskich lud to kupi.
Powiedz mi co za różnica kto jest najsłabszy skoro , aby podnieść poziom sportowy, trzeba wymienić wszystkich?
P.S.
Co ma Smuda do Kulawika ? Nic.
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA