Wyświetl pojedynczy post
jackieboy
Member
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#815
Stary 17.04.2013, 21:39
Myślę, że konieczny jest kubeł zimnej wody dla wszystkich myślących, iż Pan Cupiał po dzisiejszym meczu porządnie się zdenerwował i już przelewa denary.
Nie ma szans na to. Ktoś ostatnio wspominał o pewnych dobrych wiadomościach dotyczących Wisły. Co to za wiadomości? Bo na pewno nie żadne szalony kupiec ani też nawrót szalonego Cupiała. Chyba jeszcze Wisła pozazdrości Cracovii prezesa.

Myślę, że trzeba zacząć od podstaw, od zera, choćby spróbować postawić na nogi jakiekolwiek zalążki akademii dla młodych graczy. Do tego choćby mały sponsor na koszulkę, później już będzie łatwiej. Być może konieczny będzie zlot do I ligi. A co tam, ku lepszym czasom!
Odpowiedz cytując