Kluvi napisał(a):

Ale wy jesteście poje... ludzie ogarnijcie!!! co on miał zrobić jak nie ma napastników? Już samym sukcesem jest że Sikorski sie przełamał przy nim... do tego mecze w których sędziowie zabrali nam pkt. i jesteśmy gdzie jesteśmy..
A Smuda? jak on nie dał rady w 2 lidze niemieckiej to nagle myślicie że da u nas hahah.. po raz kolejny wychodzi idiotyzm naszego klubu i karuzela pewnie będzie kręciła się dalej...
|
Po pierwsze nie wpuszczać Boguskiego na boisko to jawny sabotaż wszyscy wiedzą, że facet to piłkarskie dno
Iliev/Kosowski/Sarki nawet Bunoza byłby lepszy w ataku.
Jeśli dobrze pamiętam ten "napastnik" zmarnował 6 albo 7 setek pod rząd? Czy jest sens wystawiać takie dno w ataku? Rozumiem, że gwiazda Sikorski był kontuzjowany ale trzeba było postawić na kogoś innego.
W momencie kiedy potrzeba nam 3 bramek w 30 minut czyli cudu robi zmiany ofensywny za ofensywnego - jawny sabotaż.
Facet nie ma jaj - jest zadowolony jak jego drużyna przegra tylko 2-1.
Nie potrafi podjąć żadnego ryzyka
Nie potrafi zmotywować drużyny i aby zagrała 4 w miarę równe połowy.
Z całym szacunkiem ale przy tych posunięciach to Smuda wydaję się tuzą trenerki i mistrzem taktyki.
Niestety mecze ze Śląskiem i Legią pokazały, że drużyna jest całkiem niezła i potrafi wytworzyć kilka dobrych akcji, żeby je zmarnował Boguski ale dlaczego zagrali takie mecze dopiero teraz?
Dlatego, że motywacja szła z rangi meczu a nie ławki trenerskiej.