Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 17.04.2013, 21:29
Pewnie, że każdy kibic by chciał, żeby wreszcie PP był nasz, ale jeśli teraz zaczęlibyśmy na szybkiego budować drużynę na LE to może i dobrze, że się tak stało. Oczywiście mając nadzieję że te obiecane pieniądze od właściciela się pojawią.

Teraz mamy dwa cele utrzymać się i czekać na decyzje bosa co dalej z naszym klubem
Odpowiedz cytując