|
Pewnie, że każdy kibic by chciał, żeby wreszcie PP był nasz, ale jeśli teraz zaczęlibyśmy na szybkiego budować drużynę na LE to może i dobrze, że się tak stało. Oczywiście mając nadzieję że te obiecane pieniądze od właściciela się pojawią.
Teraz mamy dwa cele utrzymać się i czekać na decyzje bosa co dalej z naszym klubem
|